Субота, 23.09.2017, 05:42

Шкільна бібліотека - центр інформаційного та культурного розвитку дитини

Бібліотекар - Акун Людмила Григорівна

Бібліотека працює з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00.

Положення про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу

Завдання шкільної бібліотеки:

Книга - чудове надбання людей, наш найкращий порадник і друг, вірна супутниця життя. Вона допомагає нам краще зрозуміти навколишню дійсність, вивчати досвід минулих поколінь. Шкільна бібліотека відіграє вирішальну роль у формуванні та розвитку читацьких інтересів учнів.

Бібліотечний фонд: 22075 примірників підручників, 7005 примірників художньої літератури.

Напрямки роботи бібліотеки:

• удосконалення культури читання та самостійної роботи з книгою;
  • виховання шанобливого ставлення до бібліотеки, книг як скарбниці людських знань;
  • виховання в учнів інформаційної культури, любові до книги;
  • інформаційне забезпечення вчителів та гімназистів новою літературою та періодичними виданнями, які надходять до бібліотеки;
  • розвиток пізнавальних інтересві та здібностей;
  • допомога вчителям та учням у роботі над рефератами, науковими роботами тощо;
  • впровадження інноваційних форм і методів роботи;
  • спільна робота бібліотекаря та вчителів із забезпечення учнів підручниками:

- організація видачі та прийому підручників;

- робота з боржниками;

- перевірка підручників.

Сімейне читання

Читання, один із важливих способів передачі знань і досвіду поколінь. Дуже важливо розуміти, що сімейне читання – це не просто читання дітям, але це ще й являється сімейним відпочинком.

Чудові традиції сімейного читання зароджуються в бібліотеці Криворізької гімназії №127. Тата і мами, бабусі і дідусі наших читачів також із задоволенням користуються послугами нашої бібліотеки. Нещодавно в читальному залі бібліотеки проходив день сімейного читання. До уваги дітей і батьків було представлено нові книжкові виставки «Почитаємо разом із мамою», «Що читали наші батьки». Відвідувачі познайомилися з новинками літератури. І школярі, і їхні батьки активно брали участь у літературній вікторині «Казковий калейдоскоп». Потім діти читали вірші, прислів’я та приказки про книгу. Всім було цікаво та весело.

Тата і мами, бабусі і дідусі наших читачів!

Ми запрошуємо вас до бібліотеки, щоб разом подумати про читання ваших дітей, поговорити про кращі книги світової та вітчизняної літератури. Під час наших зустрічей ми намагатимемося відповісти на ваші запитання, розповісти про чудові традиції сімейного читання, про місце книги в сучасній сім'ї, про те, як книжка, прочитана разом, допомагає подружитися із власними дітьми. Щиро сподіваємося, що книга стане членом вашої сім'ї.

Чекаємо на вас!

• Співпраця з радою ветеранів

23 січня 2014 р. відбувся Всеукраїнський вебінар для методистів  з бібліотечних фондів обласних управлінь (департаментів) освіти і науки, фахівців інститутів післядипломної педагогічної освіти, методистів науково-методичних центрів, бібліотекарів «Тенденції розвитку шкільних бібліотек в контексті інноваційного розвитку національної системи освіти».

У ході вебінару обговорювалися питання:

•  «Пріоритетні напрямки діяльності шкільних бібліотек України»
  •  «Сучасний погляд на шкільну бібліотеку»
  •  «Впровадження інноваційних форм роботи у діяльність  шкільних бібліотек»

НАКАЗ про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

«  Вересень 2017  »