Вівторок, 28.03.2017, 19:52

Головна » 2015 » Січень » 24 » Авторський п`ятиденний семінар академіка Ш.О. Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»
16 - 20 січня 2015 р. в м. Києві в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова відбувся авторський п`ятиденний семінар академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Національної Академії Педагогічних Наук України, Почесного президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки Шалви Олександровича Амонашвілі.
У цьому п`ятиденному авторському семінарі Ш.О.Амонашвілі, який дав унікальну можливість поглиблено познайомитись з гуманною педагогікою з перших вуст, взяли участь учителі початкових класів гімназії Кузіва Н.І., Шишко Н.М. та Оліфірович Н.О.
Видатний педагог-новатор у віртуозній, захоплюючій формі ділився своїми знаннями, досвідом, неповторною енергетикою глибокої любові до дітей. Під час семінару Шалва Олександрович провів майстер-класи у вигляді відкритих уроків з київськими учнями.
За відгуками вчителів гімназії, участь у семінарі Ш.О. Амонашвілі кардинально змінила їхнє ставлення, навіть уявлення про власну професію. З'явилися нові ідеї, натхнення до роботи, бажання якнайшвидше застосувати нові знання на практиці, у власній педагогічній діяльності.
У семінарі брав участь Паата Шалвович Амонашвілі, президент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, керівник дитячої художньої студії «Басті – Бубу», науковий керівник дитячого саду «Басті – Бубу», співавтор концепції дошкільного виховання, письменник, автор книг: «Блогбастер», «Ангел – хранитель во мне», «Сонвизия», «Больной врач», багатьох книжок для дітей, Лицар Гуманної Педагогіки.
Паата Шалвович Амонашвілі представив цілісну систему роботи з дітьми дошкільного віку.

Переглядів: 365 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2015  »