П`ятниця, 20.01.2017, 13:55

Головна » 2014 » Жовтень » 13 » Бліц-конкурс юних фотолюбителів "Щаслива мить-2014"
Бліц-конкурс юних фотолюбителів "Щаслива мить-2014"
Якщо ви вмієте помічати незвичайне в буденному і захоплюєтеся фотографією, бліц-конкурс юних фотолюбителів "Щаслива мить" саме для вас. Цього року він пройшов 10 жовтня в м. Дніпропетровську на базі обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.
Криворізьку гімназію №127 представляла команда у складі Марини Волкової та Карини Швидкої (9-А) під керівництвом Табунщик Н.А. Дівчата отримали гарну нагоду перевірити власні сили, змагаючись з учасниками із Дніпропетровська, Жовтих Вод, Марганця, Нікополя та інших населених пунктів області.
Конкурс проводиться у 2 етапи: домашнє завдання та бліц. Учасники заздалегідь отримали теми домашнього завдання - "Україна - єдина країна", "Дерево міцне корінням, а людина дружбою" - і представили свої роботи в електронному та друкованому варіантах.
Фінальний етап розпочався о 10 годині. Після реєстрації на старті команди отримали теми для бліц-конкурсу: "Посміхнемось щиро!", "Дніпропетровськ - ти серце України, твій ритм усіх пробуджує від сну...", "Екологія - зона особливої уваги!". Учасники працювали в різних куточках міста, роблячи знімки. Виконане завдання потрібно здати в призначений час.
Після здачі робіт Марина і Карина поділилися враженнями: "Конкурс сподобався. Цікаво дізнатися думку інших про нашу творчість. Коли виконували завдання, по-іншому сприймали буквально все: місто, людей, себе. А ще переконалися, як іноді важко обрати серед багатьох вдалих знімків лише один, бо такі умови конкурсу".
Бажаємо нашим учасникам творчих злетів і з нетерпінням чекаємо підведення підсумків.
Переглядів: 368 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »