Неділя, 22.10.2017, 22:52

Головна » 2015 » Квітень » 27 » День Чорнобильської трагедії
День Чорнобильської трагедії
Час плине невпинно. Минуло 29 років, а чорний день Чорнобильської трагедії залишається найбільшим горем для нас, українців. Він продовжує хвилювати людей: тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко вiд покривдженої землі.
Цей день ні для кого не минув безслідно. Він розділив наше життя на до і після.
Чорнобиль... Біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.
26 квітня 2015 року на житловому масиві Інгулець біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбувся мітинг до Дня Чорнобильської трагедії. У заході взяли участь керівництво району, керівники та представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, депутати районної у місті ради, представники «Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», громадської організації ветерані війни, учнівська та студентська молодь, мешканці району.
Учасники зібралися, щоб сказати слова подяки тим, хто ризикуючи своїм життям брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській електростанції та вшанувати пам'ять загиблих. Відзначаючи цю сумну і трагічну дату, кожен рік до пам’ятного знаку встановлюється капсула з іменами померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. За цей час пішло з життя більше двохсот інгульчан-чорнобильців. Лише за останній рік померло 17 чоловік, їх імена теж були увіковічені в капсулі пам’яті.
Присутні вшанували пам'ять загиблих та померлих ліквідаторів хвилиною мовчання. (За матеріалами сайту http://ing-org.dp.ua/)
Під час мітінгу були нагороджені переможці конкурсу дитячого малюнку "Чорнобиль очима дітей", проведеного до 29 роковини Чорнобильської катастрофи, учні гімназії. У віковій категорії від 6 до 8 років І місце посів учень 1-Б класу Чередниченко Андрій, а у віковій категорії від 9 до 12 років перемогла учениця 3-А класу Гориславець Діана. Гімназисти були нагороджені дипломами та цінними подарунками.
Закінчився захід покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Переглядів: 377 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »