Неділя, 22.10.2017, 22:54

Головна » 2015 » Квітень » 28 » День цивільного захисту в КГ №127
День цивільного захисту в КГ №127
28 квітня 2015 р. у Криворізькій гімназії № 127 було проведено районний День цивільного захисту, на якому були присутні начальник відділу освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради Мамро О.О., методист з питань охорони праці Пойдун С.С., Тєрєбєнін Олександр Михайлович, майстер виробничого навчання навчально-методичного центру з ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області, Нижник Сергій Сергійович, інспектор 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини; Зайченко Іван Олексійович, начальник відділу надзвизайних ситуацій; директори загальноосвітніх закладів.
На загальношкільній лінійці начальник цивільного захисту КГ №127 Воробйова А.А. оголосила про початок Дня ЦЗ, розповіла про план заходів на цей день.
З керівним складом ЦЗ гімназії було проведено оперативну нараду, під час якої голови комісій та ланок звітували перед Воробйовою А.А. про готовність до проведення загальношкільного заходу.
У 1-11 класах пройшла Єдина виховна година на тему “Що таке тероризм”, “Як діяти під час надзвичайних ситуацій”.
Для присутніх вчителі та учні закладу підготували відкриті заняття з цивільного захисту — “Надзвичайні ситуації. Техногенні аварії з викидом в атмосферу сильнодіючих хімічних речовин та перша допомога постраждалому” (8-Б клас, вчитель хімії Кулішов В.О.); “Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати” (1-А клас, вчитель початкових класів Лисенко А.І.); “Вогонь. Таємниця. Загадка” (9-А клас, вчитель української мови і літератури Луценко С.П., “Чорнобиль. Це не повинно повторитися” (11-А клас, вчитель історії Охредько Л.І., вчитель української мови і літератури Бущенко В.А.), "Скажемо тверде "Ні!" всім пожежам на землі" (4-В клас, вчитель початкових класів Оліфірович Н.О.).
Практичний блок передбачав евакуацію учнів, вчителів та працівників закладу. По сигналу тривоги всі, хто знаходився у закладі, залишили приміщення. Усі діяли швидко й упевнено.
А представники Державного воєнізованого гірничорятувального загону Державної служби з надзвичайних ситуацій провели для гімназистів показово-демонстраційні тренування з пожежогасіння.
На завершення перед присутніми виступили учні 10-А класу з агітбригадою “Юні пожежники”.
День цивільного захисту в гімназії пройшов організовано, динамічно й цікаво. На щастя, він був лише навчальним, та з впевненістю можна сказати, що учні закладу у разі надзвичайної ситуації будуть адекватно на неї реагувати, що врятує не одне життя.

Переглядів: 340 | Додав: lip | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2015  »