Субота, 23.09.2017, 05:49

Головна » 2015 » Лютий » 23 » Дослідно-експериментальна сесія Всеукраїнської хімічної очно-заочної профільної школи Малої академії наук України
Всеукраїнська хімічна заочна школа Малої академії наук України – форма організації навчально-виховного процесу, у якому здійснюється поглиблене вивчення хімії, розвиток аналітичного і дослідницького мислення, теоретична і методологічна підготовка до проведення наукових досліджень, написання науково-дослідницьких робіт.
З 13 по 17 лютого НЦ "МАНУ" проведено дослідно-експериментальну сесію хімічної очно-заочної школи, в якій взяла участь учениця 9-Б класу Адаменко Вероніка. Зі слів слухачки Школи: "Очно-заочна школа дає змогу поглибити знання з хімії, знайомить з основами експериментальної та науково-дослідницької діяльності. Заняття проводяться під керівництвом науковців на базі навчальної лабораторії «МАНЛаб» НЦ «МАНУ» з використанням сучасного навчального та наукового цифрового обладнання світових брендів – німецької компанії «PHYWE», ізраїльської компанії «Fourier», американської компанії «Celestron». Ми, слухачі Школи, мали змогу самостійно проводити досліди та перевіряти достовірність результатів".
У дослідно-експериментальній сесії взяло участь 12 учнів із різних областей України: 6 хіміків та 6 математиків.
Під час сесії для слухачів було проведено екскурсію до Лінгвістичного музею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Це — невичерпне джерело науки-лінгвістики, джерело знань про мови світу, про їх рушійну силу у суспільстві.

Переглядів: 318 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »