Неділя, 22.10.2017, 22:51

Головна » 2015 » Лютий » 20 » Єдина виховна година "Історія визволення міста Кривого Рогу в пам’яті нащадків"
Єдина виховна година "Історія визволення міста Кривого Рогу в пам’яті нащадків"
Я вірив, що ворог тебе не поборе,
і ворог тебе не зборов, —
він ще відповість за гірке твоє горе
і кров'ю заплатить за кров.
І слава твоя оживе неодмінно,
і доля розквітне ясна,
моя Україно,
жива Україно,
блакитна моя сторона!
Cава Голованський

Велика Вітчизняна війна – це біль нашого народу, адже вона забрала життя мільйонів людей. Про це свідчать спогади ветеранів, дослідження науковців і учнів, не байдужих до історії своєї країни.
22 лютого є особливим святом для всіх криворіжців, адже в далекому 1944 році внаслідок найжорстокіших боїв та протистояння радянських воїнів з багаточисельною армією загарбників, місто Кривий Ріг було звільнене від фашистів. Сьогодні ті далекі події набувають нового досить важливого для молодого покоління значення.
20 лютого в гімназії пройшла Єдина виховна година "Історія визволення міста Кривого Рогу в пам'яті нащадків", під час якої учні та педагоги пригадали події тих часів, віддали шану пам’яті героям війни.
На думку старшокласників, звільнення Кривого Рогу і Дніпропетровщини сприймається сьогодні як свято пам’яті та людської вдячності за велику самопожертву тисячі солдатів, які полягли на полях бойової слави. І

Переглядів: 690 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »