П`ятниця, 24.03.2017, 18:05

Головна » 2014 » Листопад » 19 » Флешмоб "Я люблю Україну"
Флешмоб "Я люблю Україну"

13 листопада 2014 року в Інгулецькому районі відбувся районний конкурс на кращий сценарій флешмобу «Світ починається з толерантності», у якому взяли участь учні гімназії.
Даний захід проводиться з метою сприяння формуванню в учасників ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки; розвитку адекватної самооцінки, вміння приймати рішення, вибирати правильну позицію; виховувати спостережливість, уважність до інших людей; виховувати здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі, виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість; розвивати фантазію та творчі здібності.
Цього року конкурс проходив під девізом «Я люблю Україну». Символом флешмобу було зображення жовто-блакитного серця, яке мали всі учасники – лідери дитячих об’єднань, учні 5-10 класів.
Збір-старт учасників відбувся на подвір’ї ЦДЮТ «Ріднокрай» (організатор районного конкурсу). Сам флешмоб проходив на місцях локації – дитяче кафе «Капітошка», район фонтану, біля арки «Проспект Перемоги».
Учні-лідери за допомогою танцю, співу, закликів виражати свої думки, толерантне відношення до людей, свою любов до України.
Незвичайним, але логічним, був фінал заходу - спочатку всі учасники флешмобу вишикувалися в лінію та, міцно тримаючись за руки, просканували вже досить відомі рядки:

«Україна – єдина!
Красива і вільна,
в мирі і любові до своєї землі!
Україна – це ми!»

А потім діти «запустили» символічних білих голубів під заклик «Ми – за мир!».

За матеріалами сайту http://kpnzr.dnepredu.com/

Переглядів: 684 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0