Неділя, 19.11.2017, 14:18

Головна » 2015 » Квітень » 27 » Газета КГ №127 «Світанок» - лауреат ХVІІІ Міжнародного конкурсу шкільних газет
Газета КГ №127 «Світанок» - лауреат ХVІІІ Міжнародного конкурсу шкільних газет
23-24 квітня у м. Миколаєві відбулося підведення підсумків і урочисте нагородження лауреатів та переможців ХVІІІ Міжнародного конкурсу шкільних газет, організаторами якого виступили Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси і телебачення.
Цього року на конкурс було подано 1675 робіт з різних областей України та інших країн, серед яких і «Світанок», який був відзначений професійним журі дипломом лауреата.
Привітати кращих юнкорів України до Миколаєва приїхали Наливайко Олег – голова Держкомтелерадіо України, Роман Шлапак – керівник спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні», Олександр Бухтатий – секретар Національної спілки журналістів України, головний консультант Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента, Тетяна Рєпкова – експерт Ради Європи,засновник Клубу медіаменеджерів (Париж), Павло Скиба – представник компанії Google в Україні, а також численні журналісти національних та регіональних медіа.
Нагородження лауреатів розпочав вступним словом президент конкурсу Гліб Головченко, який відзначив, що «змінюються уряди, змінюються кольори, а залишаються засоби масової комунікації і залишається журналістика. Ми повинні розуміти, що засоби масової комунікації від перших книжок до сучасного Інтернету, були і будуть завжди. Українські юнкори, юнкори іноземні, дорослі журналісти, політики, дипломати, які зараз присутні тут, довели, що Україна стає частиною світових інформаційних процесів».
Попередня урочиста церемонія завершилась відкриттям фотовиставки Сергія Лойка «Пекельний аеропорт», яку допоміг організувати В’ячеслав Сімченко, директор Миколаївськ з ого тепловозоремонтного заводу. Прокоментував фото Сергій Танасов, «кіборг» 79-ї ОАЕРМБр, голова Громадської організації «Спілка військовослужбовців». Роботи фотографа зворушили до глибини душі кожного з присутніх.
Цього ж дня юнкори та керівники стали учасниками відкриття ІІІ Науково-педагогічної конференції «Медіаосвіта та інформаційне суспільство», майстер-класів «Місцева преса в Інтернеті», прямого ефіру ток-шоу «Телевізійний прес-клуб з Глібом Головченком» на ТК ТАК ТV «Реформа медіа в Україні: європейський досвід та українські реалії».
24 квітня – напружений і очікуваний день для переможців конкурсу та гостей – розпочався зустріччю юнкорів із представниками Миколаївської облдержадміністрації та міським головою, майстер-класами.
На делегації переможців чекав переїзд на лімузинах до Палацу творчості учнів, інтерв’ю та фотосесія на «червоній доріжці», прес-конференція організаторів і партнерів конкурсу. 26 переможців у 20-ти номінаціях отримали дипломи, пам’ятні подарунки та гучні аплодисменти глядачів. А сама урочиста церемонія нагородження супроводжувалася яскравими виступами творчих колективів Миколаївщини. Після цього переможців та гостей було запрошено на телевізійне ток-шоу, де вони в прямому ефірі ділилися своїми враженнями.
Завершився візит юнкорів до Миколаєва традиційною посадкою дерев на Алеї пам’яті журналістів, що загинули під час виконання службових обов’язків, та відвіданням міського зоопарку.

Переглядів: 337 | Додав: lip2455 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »