Неділя, 22.10.2017, 23:01

Головна » 2014 » Листопад » 15 » Канікули з користю
Канікули з користю
28 жовтня учні 2-В класу (класний керівник Гурецька Н.М.) відвідали музей КЗШ №59. Екскурсанти вже дещо знали про цей заклад, адже серед батьків є випускники цієї школи.
Музейну кімнату, що має назву "Історія рідної школи" було відкрито у 2007 році, до 45-ої річниці її заснування. Керує сьогодні роботою шкільного музею - Коробова Наталя Йосипівна, вчитель російської мови та літератури. Вона провела змістовну екскурсію музеєм. Учні, переглядаючи експозиції, дізналися про історію Інгулецького району та школи №59, з фото "познайомилися" з її директорами, доторкнулися до першого Букваря та Читанки, пенала, рахівниць, чорнильниць та ручки з пером, переглянули світлини випускників та кращих учнів закладу, їхньою творчою діяльністю, побували в куточку бойової слави. Були приємно вражені цікавими експонатами, які подарувала для музею вчитель нашої гімназії Оліфірович Неля Олексіївна, яка на той час працювала в КЗШ №59.
Повертаючись з екскурсії, Даніл М. в розмові по телефону захоплено говорив: "Мамо, я був у твоїй школі!".

А 3 листопада 2-В відвідав поштові відділення.
Дуже дітям сподобалася екскурсія до "Нової Пошти", де вони побачили, як зберігаються посилки, спробували їх просканувати. Бажаючі навіть відчули себе справжніми силачами, адже з легкістю переміщали велику посилку за допомогою ручного гідравлічного візка. Також дізналися, що для того, щоб працювати в такому відділенні, треба добре знати математику та мови.

У відділенні "Укрпошта" побачили, де "мешкають" листи, газети та журнали, дізналися, як відправляти листи та передплачувати газети, які обов'язки має листоноша.

Екскурсії для другокласників виявилися цікавими та пізнавальними. Діти із задоволенням слухали, ставили питання, ділилися враженнями. Шкода, що не всі учні змогли на них побувати.
А цікаве можна знайти поруч, тільки треба уважно придивитися.
Переглядів: 350 | Додав: lip | Рейтинг: 1.0/1
«  Листопад 2014  »