Субота, 23.09.2017, 05:48

Головна » 2015 » Лютий » 27 » Команда дівчат КГ №127 - призер міських змагань зі стрітболу
Команда дівчат КГ №127 - призер міських змагань зі стрітболу
Сьогодні стрітбол - це популярна гра в усьому світі. Зі стрітболу проводять чемпіонати, про стрітбол знімають фільми і пишуть музику.
Говорячи про виникнення стрітболу, просто необхідно згадати про його старшого брата - баскетбол. На початку минулого століття баскетбол, в основному, був грою білих, і щоб грати за більш-менш пристойну команду, треба було навчатися в школі або коледжі. Той, хто не мав такої можливості, але не уявляв своє життя без м'яча і корзини, грав у свою улюблену гру на вулиці. В основному це були чорношкірі хлопці з гетто. Відточуючи свою майстерність на асфальті, вуличні гравці розширювали рамки традиційного баскетболу, приносячи в нього більше свободи і видовищності. У підсумку, ці хлопці зробили з вуличного баскетболу ціле шоу.Так зародився стрітбол.
У наш час вуличний баскетбол-це щось більше, ніж просто спортивна гра. Стрітбол - це ціла молодіжна субкультура, частина хіп-хопу. Мільйони підлітків, та й не тільки їх, будують своє життя навколо стрітболу, присвячуючи цій грі майже весь свій вільний час. Для них стрітбол - це можливість показати себе, відкласти на час повсякденну рутину буднів і поринути в нескінченний світ драйву і енергії стрітболу. Відтепер стрітбол не просто гра, стрітбол - це життя!
У стрітбол грають і наші юнаки та дівчата. У лютому відбулися районні та міські змагання зі стрітболу.
Команду гімназії у змаганнях представляли: капітан команди Шевельова Марина (9-Б), Суяніна Катерина (8-А), Ніколаєва Діана (8-А) та Білик Вікторія (9-А), адже зазвичай у команді повинно бути три гравці. Тренер Чжан-Шин-Тін Тетяна Юріївна. У напруженій боротьбі дівчата стали переможцями районного та призерами (посіли II місце) міського етапу змагань.
Переглядів: 336 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »