Субота, 23.09.2017, 05:48

Головна » 2015 » Квітень » 20 » Краєзнавчий форум зустрічає юних науковців
Краєзнавчий форум зустрічає юних науковців

17 квітня 2015 року в Криворізькій гімназії №127 відбувся ХХI міський конкурс-захист творчо-пошукових робіт «Краєзнавчий форум”, присвячений дослідженню історії, культури, фольклору, екології, біології та географії Дніпропетровщини. До участі в конкурсі було запрошено представників учнівської молоді міста Кривого Рогу. Гостинно зустріли в гімназії й делегацію учасників з м. Миколаєва, які вже вдруге стали учасниками Форуму (вперше це сталося у квітні 2013 року). А отже, Краєзнавчий форум вийшов за межі міста.
Щороку кількість учасників Форуму збільшується. У 2015 році на конкурс було подано 102 роботи з 33 навчальних закладів м. Кривий Ріг та м. Миколаїв (3 роботи).
Тематика робіт свідчить про інтерес учнівської молоді до знань про рідний край, його історії та сучасності. Більшість творчих робіт, представлених на Форумі, вирізнялись високим науковим та художнім рівнем, були підкріплені пошуковою та практичною краєзнавчою роботою. Оцінювало роботи учнів та їхній захист компетентне журі у складі викладачів КПІ ДВНЗ «КНУ»:
 Печеніної Наталії Анатоліївни – кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України КПІ ДВНЗ «КНУ»;
 Пацюк Вікторії Сергіївни, кандидата географічних наук, ст. викладача кафедри фізичної географії, краєзнавства і туризму КПІ ДВНЗ «КНУ»;
 Харитонова Віталія Миколайовича, кандидата геологічних наук, доцента кафедри геології та прикладної мінералогії ДВНЗ “КНУ”;
 Савоська Василя Миколайовича, кандидата біологічних наук, доцента кафедри ботаніки та екології ДВНЗ «КНУ»;
 Євтушенка Едуарда Олексійовича, кандидата біологічних наук, доцента, завідуючого кафедрою ботаніки та екології КПІ ДВНЗ «КНУ»;
 Мельник Наталії Георгіївни, кандидата філологічних наук, доцента, завідувачки кафедри української та світової літератури КПІ ДВНЗ "КНУ";
 Качайло Ксенії Анатоліївни, доцента кафедри української мови КПІ ДНВЗ «КНУ»
 Гончаренко Олени Миколаївни, кандидата філологічних наук, доцента кафедри змісту і методики початкового навчання Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет»;
 Бугайової Ірини Євгеніївни, співробітника кафедри української та зарубіжної літератур, заступника голови асоціації літераторів Криворіжжя, відповідальної за роботу музею «Літературне Криворіжжя» КПІ ДВНЗ «КНУ»;
 Дробота Артура Олександровича, молодшого наукового співробітника Криворізького історико-краєзнавчого музею;
 Шадир Тамари Миколаївни, методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» та педагогів м. Кривий Ріг.
Найкращих із учасників у кожній секції на урочистій церемонії було відзначено дипломами переможців, а ті, хто посів І та ІІ місця, ще й отримали грошові премії від депутата обласної ради, директора Гірничорудного Дивізіону Метінвестхолдинг Іщенка Миколи Івановича та депутата Криворізької міської ради, генерального директора публічного акціонерного товариства «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» Федіна Костянтина Анатолійовича.
Вітаємо учнів КГ №127 – переможців конкурсу-захисту творчо-пошукових робіт «Краєзнавчий форум - 2015»:
Вікторію Фелюст, ученицю 9-А класу КГ № 127 – I м. в секції «Література» (науковий керівник Бущенко В.А.);
Адаменко Вероніку - ученицю 9-Б класу КГ № 127 – III м. в секції «Біологія та екологія» (Біологія) (науковий керівник Кулішов В.О.).
Залучати учнівську молодь до творчо-пошукової та наукової діяльності – важливо. Але не потрібно забувати, що, вивчаючи історію й культуру рідного краю, ми виховуємо національну гідність і самоповагу підростаючого покоління. А це сьогодні актуально!

Переглядів: 415 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »