Неділя, 25.06.2017, 05:29

Головна » 2015 » Березень » 21 » Міська науково-практична конференція "Креативна освіта як умова розвитку творчої особистості"

18 березня 2015 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи №41 пройшла міська науково-практична конференція "Креативна освіта як умова розвитку творчої особистості", учасником якої була і Криворізька гімназія №127

Педагоги Криворіжжя завершують п`ятирічний цикл реалізації обласного науково-методичного проекту "Креативна освіта для розвитку творчої особистості". Цей проект мав дослідницький характер і відповідав вимогам організації наукової роботи в освітньому закладі. Опрацювання завдань данного проекту дало змогу переосмислити пріоритети креативної освіти, засвоїти нові навчальні програми, здійснити відбір сучасних інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на розвиток креативності учасників педагогічного процесу, активізувати творчий потенціал вчителів та учнів, вдосконалити систему психолого-педагогічного супроводу розвитку особистості школярів, підвищити рівень педагогічної майстерності, накопичити новий педагогічний досвід на основі педагогічних досягнень науки та перспективного педагогічного досвіду. Тому основною метою науково-практичної конференції було ознайомити освітян із позитивними результатами п`ятирічного циклу роботи над обласною науково-методичною проблемою та окреслити пріоритетні напрями роботи педагогічних колективів у новому науково-методичному проекті «Освітні стратегії соціалізації особистості у громадянському суспільстві». (За матеріалами сайту http://ngulvo.dnepredu.com/)

Серед нагороджених грамотами Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради за підсумками роботи над проблемою за п`ятирічний термін і педагогічний колектив КГ №127.

У ході конференції була проведена виставка, яка презентувала результати роботи кожного району міста за п`ять років роботи над проектом.

А під час практичної частини конференції у методстудії 6 "Формування креативності учнів у сучасному інформаційному освітньому просторі" виступила із презентацією моделі креативного закладу освіти заступник директора з науково-методичної роботи Петрушина Л.І. Вчитель КГ №127 Михайляк Т.І. показала фрагмент виховного заходу для учнів початкової школи з використанням інформаційних технологій "Безпека в мережі Інтернет. Ток-шоу «Невгамовні дітлахи».

Переглядів: 386 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »