П`ятниця, 24.03.2017, 17:55

Головна » 2014 » Грудень » 15 » На виставці робіт фотокореспондентів газети «Червоний гірник» «Про місто та людей з любов’ю»
«Червоний гірник» - відома та й улюблена багатьма у місті газета. Це видання, до того ж, найдавніше з друкованих інформаційних джерел Кривого Рогу. У редакції газети працюють досвідчені журналісти - майстри пера і кадру. 90-річчю заснування газети присвятили виставку робіт фотокореспондентів "Червоного гірника" «Про місто та людей з любов’ю», відкриття якої відбулося 20 листопада у Криворізькому виставочному залі.
12 грудня на цій виставці побували юні фотокореспонденти шкільної газети "Світанок" (учні 6-А, 7-А, 8-А, 9-А класів). Організували поїздку вчителі української мови і літератури Табунщик Н.А. та Севостьяненко Н.І.
Гімназисти мали змогу побачити роботи заслуженого журналіста України, повного кавалера медалі «За заслуги перед містом» Бориса Васильовича Косигіна, який 38 років пропрацював у газеті "Червоний гірник"; фотокореспондента і випускового Іванкіна Анатолія Трофимовича; фотокореспондента та завідувача відділу ілюстрацій Трубіцина Андрія Віталійовича; відповідального секретаря газети Квочки Ігоря Вікторовича. Сподобалися екскурсантам і представлені на виставці роботи відомих у місті фотографів, які неодноразово публікувалися у газеті «Червоний гірник»: Василя Гелевачука, Станіслава Хоменка та Станіслава Лебедінського.
Крім фоторобіт, учні познайомилися з графікою криворізького художника Федора Росомахи. Особливо вразила гімназистів робота "Троянда", а серія, присвячена темі кохання, нікого з присутніх не залишила байдужим.
Також було переглянуто виставку криворізьких митців, які презентували свої роботи до Дня художника.

Переглядів: 337 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »