Вівторок, 25.04.2017, 04:49

Головна » 2014 » Жовтень » 9 » Незабутня подорож
Незабутня подорож
08.10.2014 року учні 9-А класу Криворізької гімназії №127 відвідали місто Дніпропетровськ. Організаторами екскурсії виступили класний керівник Луценко С.П. та Криворізьке бюро подорожей та екскурсій.
Гімназія є експериментальним навчальним закладом обласного рівня за темою: «Впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів», тому з метою профорієнтаційної освіти діти були запрошені на Дніпропетровський обласний теле- радіоканал. Хлопці та дівчата отримали велике задоволення від спілкування з робітниками центру, дізналися про історію створення студії, відчули себе у ролі режисерів, операторів, звукооператорів та телеведучих. Кожен зміг себе побачити «зіркою» у моніторі телеекрана.
Не менш цікавою виявилася і екскурсія до шоколадної фабрики АВК, де діти на власні очі побачили перетворення какао-бобів на смачні цукерки. До речі, учні класу у числі перших дегустували новий сорт цукерок «Орейро» з абрикосовим, малиновим та лимонним смаком. Вражаючим виявилося і завертання цукерок у фантики. Виявляється, що за 1 хвилину одна машина може обгорнути біля 1 тисячі цукерок.
Щоб не гаяти часу даремно, молодь дружною ходою попрямувала до «Акваріуму» та дізналася багато цікавого про мешканців «підводного царства».
На завершення екскурсії діти пройшлися набережною Дніпра: милувалися осінніми барвами Монастирського острова, відчули себе «футболістами», виміряли свою силу і просто грали на піаніно.
День був сонячний, сама природа сприяла гарному настрою, тому в’їхали ми у рідне місто з позитивними емоціями, співаючи гімн Кривого Рогу!

Переглядів: 400 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »