Неділя, 19.11.2017, 14:05

Головна » 2014 » Листопад » 15 » Осіння настановча сесія очно-заочних шкіл МАН хіміко-біологічного та лінгвістичного спрямування
У 2014-2015 Н.р. слухачами очно-заочних профільних шкіл МАН України стало четверо учнів КГ №127: Адаменко Вероніка (9-Б), Морозкін Артем (10-Б), Слєпченко Валерія (9-А), Фелюст Вікторія (9-А).
Першими у Київ на заняття хіміко-біологічної школи вирушили Адаменко В. та Морозкін А. Школа виявилася дуже цікавою. Разом із методистом лабораторії хіміко-біологічних наук НЦ «МАНУ», вчителем Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Олексієм ГОЛОВАНЕМ і провідним інженером відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ» Євгеном ШАПОВАЛОВИМ слухачі здійснили відбір проб води з озер Пущі-Водиці для дослідження її якості за чотирма рівнями, а також відвідали Інститут молекулярної біології і генетики НАН України.

Протягом п'яти днів на заняттях лінгвістичної (українська мова) профільної школи у м. Києві були Фелюст В. та Слєпченко В. Вони прослухали лекції з сучасної української літературної мови і основ наукової діяльності. На практичних заняттях виконували завдання пошукового спрямування, які давали змогу виявити вміння аналізувати мовні явища, починаючи від звукового, словотвірного аналізу і закінчуючи морфемним аналізом; навчалися працювати з різними типами словників. Також викладачі підготували для слухачів короткі повідомлення з різних наукових тем, які в загальноосвітній школі не вивчаються.
Поза сумнівом, ті знання, які можна отримати в очно-заочних профільних школах Малої академії наук, вищі за рівнем, аніж ті, які можна почерпнути у звичайній школі. Тож зрозуміло, що гімназисти, які потрапили в наукові школи академії, задоволені і навчанням, і результатами.
Збагатившись новими знаннями і враженнями, налагодивши дружні стосунки і корисні контакти, учні повернулися додому. Однак розслаблятися їм ніколи, оскільки у міжсесійний період вони братимуть участь у вебінарах, щомісяця виконуватимуть контрольну роботу і працюватимуть над своїми науковими розвідками.

Переглядів: 450 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2014  »