Головна | Реєстрація | Вхід

Субота, 20.12.2014, 22:12
[18.12.2014]
Міський творчий конкурс "Проба пера" (0)
[18.12.2014]
Міський конкурс веб-квест «Підкорення небес: від повітряної кулі до надзвукового лайнера» (0)
[16.12.2014]
Участь гімназистів у проекті "Про Інтернет" від компанії Google (0)
Емблема гімназії

Кредо гімназії

Від творчої особистості – до мистецтва жити

Місія гімназії

Використовуючи сучасні технології у співпраці вчителів, учнів, батьків та громадськості сформувати конкурентноздатну особистість з чітко вираженим почуттям патріотизму, високою екологічною культурою, творчими здібностями, які забезпечать життєве самовизначення і успіх.

Запрошують вчителі нашої гімназії

Сайт вч.Гурецької Н.М.
Сайт вч.Соколенко О.А.
Сайт вч.Синицької О.С.
Сайт вч.Адаменко В.А.
Сайт вч. Михайляк Т.І.
Сайт вих.ГПД Камшилової О.С.
Блог вч. Бущенко В.А.
Сайт вч.Шпітко В.В.

Школи нашого району

КЗШ №114
КЗШ №100
КЗШ №73
КЗШ №82

Головна » 2013 » Червень » 3 » Останній дзвоник - свято батьків та вчителів
Останній дзвоник - свято батьків та вчителів
Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. Завершився навчальний рік.
На подвір'ї Криворізької гімназії №127 24 травня було досить велелюдно, відчувалася врочиста хода свята. Віддали часточку власного часу святу Останнього дзвоника почесні гості закладу. Серед них директор ГДД Групи Метінвест Микола Іщенко, в.о. генерального директора Інгулецького комбінату Олександр Герасимчук, голова Інгулецької районної у місті ради Євген Рижков.
Присутніх на святі викладачів, учнів, батьків привітав Микола Іщенко: "Я вітаю вас із завершенням навчального року. Шановні учні, усі ви плідно трудилися, отримували гарні бали і заслужили найкращий літній відпочинок. Я хочу, аби ви відпочили, знайшли гарних друзів, із новими силами розпочали наступний навчальний рік. Дорогі випускники, для вас сьогодні це особливий день, ви останній раз присутні на шкільній святковій лінійці і цього дня ви сяєте від захоплених поглядів, звернених на вас. Пройде кілька років і ви з теплом згадаєте рідну школу, однокласників, і найголовніше, з теплом у душі ви згадуватимете вчителів. Разом із вами хочу подякувати директору школи Олені Броніславівні Сербі, вшанувати усіх вчителів за нелегкий труд, за професіоналізм, за терпіння і мудрість, спасибі вам від усього серця".
Гарною традицією вже стало вручення іменних стипендій від М. Іщенка талановитим учням гімназії. Вручаючи цінні відзнаки, Микола Іванович кожному бажав подальших успіхів у навчанні та житті, зробити гарний вибір і впевнено рухатися до обраної мети.
Пролунав шкільний дзвоник, і учні поважно відправилися на останній у їхньому житті урок. А на подвір'ї ще довго не вщухав святковий гомін.
(За матеріалами газети "Інгулецький вісник")

Переглядів: 234 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0

САЙТ-ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Курс цифрових технологій. Посібник для вчителів