Неділя, 22.10.2017, 22:57

Головна » 2015 » Лютий » 12 » Підсумки участі учнів гімназії у міському фестивалі «Інтелектуали Криворіжжя»
Підсумки участі учнів гімназії у міському фестивалі «Інтелектуали Криворіжжя»
Особливу увагу виконком Криворізької міської ради, управління освіти і науки приділяє інтелектуальному розвитку школярів та створенню можливостей для їх самореалізації. З 2007 року для таких дітей у місті був започаткований фестиваль «Інтелектуали Криворіжжя». У межах фестивалю проводяться конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт «Живана», «Лінгва», «Юний філолог», «Проба пера», «Історичні читання», «Едісони XXI століття», «Студія геометричних ідей», «Юний дослідник» тощо.
У 2014/2015 році 24 юних науковця Криворізької гімназії №127 взяли участь у міських інтелектуальних конкурсах.
Переможцями стали:
у міському конкурсі творчих робіт «Проба пера» - Леванідова Дар’я, 11-Б (вчитель Севостьяненко Н.І.) – II м.;
у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт відділень комп’ютерних і технічних наук «Інфотехнос» – Пустогар Євген, 8-Б (вчитель Шпітко В.В.) - III м.;
у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт «Історичні читання» - Крохмальова Ірина, 11-А (вчитель Охредько Л.І.) – I м.;
у міському конкурсі науково-пошукових робіт «Студія геометричних ідей» - Петліна Ольга, 9-А (вчитель Гладка С.В.) - III м.; Шевченко Владислав, 10-Б - III м.;
у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт «Едісони XXI століття» - Петліна Ольга, 9-А (вчитель Смаровоз Л.Г.) – III м.;
у міському турі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник» - Воронкевич Уляна, 4-А (вчитель Кузіва Н.І.) – II м.
У міському конкурсі веб-квесті «Підкорення небес» команда під керівництвом тренера Кондрашової О.В. посіла III м.
Леванідова Дар'я, Крохмальова Ірина, Пустогар Євген, Петліна Ольга представлять свої роботи на обласному етапі конкурсу-захисті наукових робіт МАН України.
Бажаємо їм перемог!
Переглядів: 429 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0