Понеділок, 21.08.2017, 10:27

Головна » 2015 » Січень » 18 » Пригоди гімназистів у Карпатах
Пригоди гімназистів у Карпатах
Для учнів Криворізької гімназії № 127 рік розпочався дуже вдало, адже Дід Мороз разом ыз батьками та школою подарував їм ще тиждень веселого та цікавого життя.
З 12 по 18 січня учні 9-их класів (класні керівники Луценко С.П., Кикоть О.О.) відвідали один з найкращих туристичних куточків України – Карпатські гори.
А розпочалося усе з міста Яремче, де юні туристи проживали у приватній садибі, що побудована лише з дерева. Щоранку, прокинувшись, можна було милуватися горами, у підніжжя яких розташувалося житло. У перший день учні відвідали водоспад «Прибій», ознайомилися з греко-католицьким храмом та відвідали Гуцульський базар, де на власні очі переконалися у майстерності гуцульських різьбярів, вівчарів, вишивальниць. Та найбільше емоцій надало відвідування популярного туристичного маршруту «Тропа Довбуша», відомого українського Робіна Гуда.
Другий день виявився не менш насиченим... Буковель та Ворохта – відомі всьому світові гірські лижні курорти. І хоч до світових рекордів дев’ятикласникам ще далеко, але день пройшов вдало, весело.
На третій день хлопці та дівчата вирішили на власні очі побачити гуцульське поселення, де на хуторах до сих пір не у всіх є не тільки газ та Інтернет, а навіть електроенергія. Не так просто було піднятися на верховину, але це того коштувало. Учні одягалися у національні гуцульські костюми, пробували грати на дримбі та трембіті. Там же, на верховині побували у маленькому будиночку–музеї, де проходили зйомки відомого фільму «Тіні забутих предків», ознайомилися з гуцульськими легендами, язичницькими віруваннями та обрядами.
Завершенням подорожі стала прогулянка Львовом. Діти змогли поглянути на це старовинне місто з висоти польоту птаха, випили української справжньої кави у ресторані «Криївка», де в одному зі старих кам'яних будинків «сховалися» «воїни УПА», відвідали львівські копальні кави та шоколадну майстерню.
У неділю на нас чекала батьківська земля, але діти відразу в контакті створили групу «Карпати», де виклали фотографії та жваво продовжили обговорення свого відпочинку з тим, хто не зміг поїхати.

Переглядів: 374 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2015  »