П`ятниця, 24.03.2017, 18:03

Головна » 2015 » Серпень » 25 » Святкуємо День незалежності України
Святкуємо День незалежності України
24 річницю своєї незалежності відзначила 24 серпня Україна. Цей день – найбільше свято державності, горде національне свято, яке знаменує єдність, міцність духу українського народу в усіх куточках нашої Батьківщини. Це свято, що дає кожному жителю країни впевненість у завтрашньому дні, вільне життя у демократичному і незалежному суспільстві.
В Інгулецькому районі Кривого Рогу, крім головного підприємства ПАТ «ІнГЗК», участь у святкуванні взяли всі організації та установи житломасиву.
У цей день у парку з самого ранку розгорнулося велике виставкове містечко, оформлене в національному стилі. Яскраві експозиції, українські костюми, патріотичні пісні – усе це створювало неповторну атмосферу.
Учні та педагоги Криворізької гімназії №127 разом із своїми шефами – працівниками Дробарної фабрики ПАТ «ІнГЗК» долучилися до театралізованого дійства. Саме уривок з п’єси «Шельменко-денщик» за Г. Квіткою-Основ’яненком викликав інтерес у глядачів. Із захопленням спостерігали вони за майстерною грою акторів, а веселий сміх довго не вщухав навколо.
Крім того гімназисти підготували виставку писанок та провели майстер-клас з їх виготовлення. Запросили присутніх взяти участь у шаховому турнірі, адже на базі закладу вже рік працює шаховий клуб «Золота тура».
Подвійним святом став цей день для тих юнаків та дівчат, які святкували своє шістнадцятиріччя разом із Днем незалежності. Їм було вручено паспорти громадян України.

Переглядів: 302 | Додав: lip | Рейтинг: 5.0/1
«  Серпень 2015  »