Субота, 23.09.2017, 05:51

Головна » 2015 » Березень » 30 » Участь КГ №127 у міській педагогічній арт-мозаїці "Разом до країни любові та єдності"
27 березня 2015 року на базі КЗШ №44 відбулося підведення підсумків міської соціально-педагогічної акції «Впевненими кроками до взаємопорозуміння: педагоги-батьки-діти». Формою проведення підсумків стала міська педагогічна арт-мозаїка «Разом до країни любові та єдності», в якій взяли участь учні, педагоги та батьки Криворізької гімназії №127. Метою заходу стало узагальнення кращого досвіду роботи педагогічних колективів за підсумками проведення міської соціально-педагогічної акції за період 2012-2015 рр., пропагування ефективних форм взаємодії педагогічного трикутника: педагоги-батьки-діти за різними напрямами виховної діяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
На заході були присутні методисти з питань виховної роботи відділів освіти, методисти з питань соціально-профілактичного напряму ПНЗ, заступники директорів з виховної роботи ЗНЗ, представники учнівських та батьківських громад.
Захист - презентацію досвіду КГ №127 представили учні 4-х класів: Рейх Ксенія, Пакулєв Олексій, Ніколаєва Анастасія, Копійка Катерина, Уманець Єлизавета, Погребна Юлія, вчитель початкових класів Адаменко В.А., голова батьківського комітету 4-В класу Гаврилова Марина Володимирівна та заступник директора з виховної роботи Пшенична С.М. Колектив учнів, педагогів та батьків гімназії у своєму виступі довів необхідність та ефективність проведення у закладах освіти загальношкільних заходів, спрямованих на згуртованість батьківської, педагогічної та учнівської спільнот шляхом колективних творчих справ, проектів, екскурсій та благодійних акцій.
За якісну організацію та проведення змістовних заходів у рамках міської соціально-педагогічної акції «Впевненими кроками до взаємопорозуміння педагоги-батьки-діти» КГ №127 головним спеціалістом відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Галиною Михайлівною було вручено грамоту та подяку від начальника управління освіти і науки Н.О. Касимової.

Переглядів: 374 | Додав: lip | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2015  »