Вівторок, 28.03.2017, 19:47

Головна » 2015 » Вересень » 10 » Вчимося фотомистецтву
Вчимося фотомистецтву
Перш за все я знаю, що життя для фотографа не може бути байдужим»

Роберт Франс

Фотографія - це не тільки знімок, на якому відбито мить, це мистецтво, яке для багатьох є улюбленим захопленням, адже у житті буває багато незвичних і прекрасних речей, які можна відобразити за допомогою спеціального обладнання. Світлини допомагають зрозуміти те, наскільки непросто зробити якісний знімок і те, якими якостями повинна володіти людина, щоб робити їх. Краса, яка завмирає в цих зображеннях, здатна радувати, дарувати нові емоції, впливати на людину. Чудові світлини можуть приносити і спокій, і радість.
Щоб познайомити учнів 10-А класу гімназії з мистецтвом фотографії, на заняття курсу "Медіакультура" завітали учасники Інгулецької фотосушки (незвичайної виставки фото) Ярослав Раєвич, Людмила Морозова та Олексій Гоян. Зустріч виявилася цікавою та корисною. Запрошені познайомили гімназистів з історією розвитку фотографії та фототехніки, з видами та жанрами фотографії, розповіли про "тонкощі" та "хитрощі" фотографування, показали власні фотороботи та оцінили світлини юних фотоаматорів. Надзвичайно цінними стали поради від Ярослава, Людмили та Олексія, які, сподіваємося, допоможуть гімназистам підвищити рівень майстерності щодо проведення фотозйомок.
Це тільки початок дружби учнів гімназії з учасниками творчого заходу "Інгулецька фотосушка".

Переглядів: 382 | Додав: lip | Рейтинг: 4.0/1
«  Вересень 2015  »