Субота, 23.09.2017, 05:47

Головна » 2015 » Червень » 3 » Віддзвенів останній дзвоник
Віддзвенів останній дзвоник
Стрімко проминув навчальний рік, і ось уже дітлашня радісно вишикувалася на подвір'ї школи на свято Останнього дзвоника. Передчуття літа й веселих канікул додавало гарного настрою. І лише випускники гімназії сумно дивилися одне на одного, на своїх учителів, бітьків і рідну школу. Вони розуміли: ще кілька коротких миттєвостей і закінчиться солодке дитинство, а настане хоч і цікаве, але відповідальне й нелегке доросле життя.
Святкова лінійка розпочалася з привітань поважних гостей: директора з технологій та планування виробництва публічного акціонерного товариства "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат" Герасимчука О.М., почесного громадянина м. Кривий Ріг, голови Інгулецької районної у місті ради Рижкова Є.В., начальника відділу обладнання ПАТ "ІнГЗК" Будяка С.А., голови профспілкового комітету дробарної фабрики ПАТ "ІнГЗК" Федька В.Й. та вручення грамот кращим учням та педагогам закладу. Дипломами департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної держадміністрації за перемогу в конкурсі інноваційних розробок і досягнень установ і закладів області у рамках виставки-презентації "Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини-2015" нагороджені заступник директора з НМР Петрушина Л.І., соціальний педагог Гнатенко О.І., подяками управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради за високий рівень підготовки обдарованої молоді до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін - вчитель історії та правознавства Охредько Л.І., вчитель хімії Кулішов В.О., грамотою управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради нагроджена вчитель інформатики Шпітко В.В. за зайняте II м. в міському конкурсі сайтів методичних об'єднань та педагогів. Дипломами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради нагороджені учні-призери та переможці міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад: Гончаренко Владислав (11-б), Крохмальова Ірина (11-А), Сербіна Катерина (8-А). Найприємнішим моментом стала премія від директора гірничовидобувного дивізіону Групи Метінвест, депутата Дніпропетровської обласної ради Іщенка Миколи Івановича, яку від його імені найкращим учням гімназії, переможцям олімпіад, конкурсів-захистів наукових робіт МАН, змагань, фестивалів вручив Герасимчук О.М. Степендіатами цього року стали: Гончаренко Владислав (11-Б). Крохмальова Ірина (11-А). Акун Артем (9-Б), Петліна Ольга (9-А). Адаменко Вероніка (9-Б), Палаш Дарина (8-А), Абдулова Дар'я, Носко Діана (6-Б), Телих Анастасія (7-А), Леванідова Дар'я (11-Б), Грибакіна Анна (10-А), Воронкевич Уляна (4-А).
І вже за традицією, під українськими рушниками батьки благословили своїх дітей у доросле життя. А далі - вальс! Легкий і нестримний останній вальс на шкільному подвір'ї.
І ось нарешті довгоочікуваний дзвінок сповістив, що пора відпочинку й літньої насолоди настала. Прощавай, гімназіє! Зустрінемося у вересні!

Переглядів: 349 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »