Субота, 23.09.2017, 05:43

Головна » 2014 » Вересень » 28 » Заключний етап обласного конкурсу "Медіапедагог року"
Заключний етап обласного конкурсу "Медіапедагог року"
25 вересня 2014 року на базі гімназії №12 "Гарт" у м. Дніпропетровську відбувся заключний III (очний) етап обласного конкурсу "Медіапедагог року". У конкурсі взяла участь учитель української мови і літератури, медіакультури КГ №127 Табунщик Н.А. За онлайн жеребкуванням їй випала тема для проведення фрагменту уроку "Схема аналізу медіа-текстів. Аналіз комерційної, політичної, соціальної реклами". Під час заняття вчитель використала активні методи роботи на уроці: вправи "Очікування" та "Займи позицію", роботу в групах та ІКТ: перегляд та аналіз відеороликів, гру "Пазли", презентацію "Дослідження засобів масової комунікації". Хоча Наталія Анатоліївна не посіла призового місця, а була четвертою за підсумками, журі у складі Романенка М.І., ректора Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, завідуючого кафедрою філософії освіти; Ватковської М.Г., проректора з наднових систем навчання та комунікації, завідуючої кафедрою управління інноваційно-освітніми проектами; Піщанської В.М., доцента кафедри філософії освіти ДОІППО, кандидата культурології; Бутурліної О.В., наукового співробітника, координатора проекту "Електронна школа", високо оцінила проведений урок. Вчитель нагороджена дипломом "За високий професійний рівень у проведенні медіауроків" та дипломом переможця I та II етапів конкурсу "Медіапедагог року". Вітаємо, Наталіє Анатоліївно, нових Вам творчих злетів!

Переглядів: 367 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
Наталія Анатоліївна молодець!!!