Четвер, 23.02.2017, 13:37

Головна » 2015 » Вересень » 1 » Здрастуй, Країно знань!
Здрастуй, Країно знань!
Скінчилося тепле літечко і тим самим поставило крапку у найдовших та найочікуваніших літніх канікулах. На календарі - 1 вересня. Цього дня шкільний дзвоник пролунав для 756 гімназистів. Для ста маленьких першачків - вперше. Малюки розпочинають свій шкільний шлях під керівництвом вчителів початкових класів Кузівої Н.І., Шишко Н.М., Оліфірович Н.О.
Новий навчальний рік розпочався традиційною святковою лінійкою. На свято Знань, щоб привітати гімназистів, завітали почесні гості: заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Кравченко Ольга Сергіївна, начальник відділу обладнання ПАТ "ІнГЗК" Будяк С.А., директор з капітального ремонту та будівництва ПАТ "ІнГЗК" Гавриленко Ю.М., начальник дробарної фабрики ПАТ "ІнГЗК" Замрій С.А., голова профспілкового комітету дробарної фабрики ПАТ "ІнГЗК" Федько В.Й.
Нікого не залишили байдужими танці, в яких брали участь першокласники, та їхні зворушливі слова вітання зі святом.
Одним із приємних моментів свята стало нагородження вчителів та учнів за перемоги в конкурсах різних рівнів. І школярі, і педагоги довели, що вони талановиті, креативні та наполегливі у досягненні своєї мети.
Життєвої наснаги, міцного здоров'я, оптимізму, успіхів у роботі та наполегливості в навчанні, нових відкриттів побажала усім присутнім директор КГ №127 Воробйова А.А.

Переглядів: 323 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »