Неділя, 19.11.2017, 14:27

Головна » 2015 » Лютий » 18 » Земля – наш спільний дім
Земля – наш спільний дім
З метою формування екологічної культури і свідомості молоді; виховання у суспільства дбайливого ставлення до довкілля; привернення уваги органів влади всіх рівнів до необхідності дотримання правил природокористування та збереження природоохоронних територій; об'єднання зусиль молоді у вирішенні екологічних проблем сучасності; відродження кращих традицій українського народу у взаємовідносинах із довкіллям, виховання любові до рідної природи; розвитку особистої відповідальності за стан довкілля, 16 лютого на базі ЦДЮТ «Ріднокрай» відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля –наш спільний дім» (для шкіл Інгульця). Конкурс проходив у трьох номінаціях: «Еко-театр», "Естрадний жанр" та «Еко-КВК». Команда гімназії виступила у номінації "Естрадний жанр".
Критерії оцінювання конкурсних робіт були досить багатогранними, а саме: актуальність і соціальне значення порушеної екологічної проблеми, виконавча майстерність, режисура, виготовлення реквізиту, якість естетичного та художнього оформлення.
Виступи екологічних колективів ЗНЗ Інгулецького району засвідчили те, що школярі мають високий рівень екологічних знань, ведуть активну еколого-просвітницьку роботу, беруть участь в різноманітних екологічних конкурсах, природоохоронних акціях.

Переглядів: 356 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »