П`ятниця, 28.04.2017, 23:46

Головна » 2015 » Лютий » 11 » Зустріч із воїнами-афганцями "Афганістан - мій біль, моя пекуча пам'ять"
Зустріч із воїнами-афганцями "Афганістан - мій біль, моя пекуча пам'ять"
Ти - вічний біль, Афганістан,
Ти - наш неспокій.
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокій.
І не злічить сліз матерів,
Дружин, дітей -
Не всі вернулися сини
Із тих ночей...

10 лютого 2015 року в Криворізькій гімназії №127 відбулася зустріч учнів 9-11 класів з представниками громадської організації «Криворізька міська організація ветеранів прикордонних військ»: Дерев’янком Миколою Миколайовичем – головою правління цієї організації, Петренком Ігорем Васильовичем - прес-секретарем та Сопілкою Олегом В'ячеславовичем, Рижком Володимиром Васильовичем, Грузіном Ігорем Миколайовичем, Комісаруком Олександром Олексійовичем. Ця зустріч - данина пам'яті всім тим, хто був причетний до героїчної і трагічної афганської війни, що тривала у два рази довше, ніж світова.
Втрати молодих життів на тій страшній війні чорним смерчем пронеслася над просторами України. Це горе ніколи не відболить, не виплачеться - доки житимуть батьки, брати і сестри, вдови та діти, підступно вбитих у горах і долинах Афганістану, синів нашої Вітчизни. За кожним воїном - афганцем - доля, життєвий подвиг, крок у безсмертя. У страшному полум'ї війни народжувалася нова плеяда героїв.
Гості згадували і ті місця, в яких їм довелося воювати, і ті жахи, які довелося пережити їм, тоді вісімнадцятирічним юнакам. Своїми розповідями про страшні реалії війни вони перенесли присутніх в атмосферу вірності військовому обов’язку та доблесті воїнів, що дали присягу Батьківщині.
Гімназисти вручили воїнам -афганцям живі квіти і побажали здоров’я, щастя, миру, злагоди та добробуту у великому домі, який зветься - Україна.
Після зустрічі з учнями гості побували у Зразковому етнографічному музеї "Берегиня", де були вражені кількістю цікавих експонатів.

Переглядів: 306 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »